فروش موتور پاکشتی هوندا – یاماها – سوزوکی

0

فروش موتور پاکشتی هوندا – یاماها – سوزوکی

راهنمای خرید موتور پاکشتی,فروش موتور پاکشتی ایرانی,فروش موتور پاکشتی اصفهان,فروش موتور پاکشتی در بندرعباس,فروش موتور پاکشتی تهران,فروش موتور پاکشتی در شیراز,فروش موتور پاکشتی در گناوه,فروش موتور سیکلت پاکشتی,فروش موتور پاکشتی کارکرده,فروش موتور گازی پاکشتی,فروش موتور پاکشتی هوندا,فروش موتور پاکشتی هندا,فروش موتور های پاکشتی,فروش پاکشتی در شیراز,پاکشتی دست دوم,پاکشتی دو زمانه,پاکشتی در گناوه,پاکشتی دیو,پاکشتی دیو ۴ زمانه,پاکشتی دیو هوندا,پاکشتی دیوو,قیمت موتور پاکشتی در شیراز,قیمت پاکشتی در شیراز,موتور پاکشتی در شیراز,قیمت موتور پاکشتی دست دوم,موتور پاکشتی دست دوم,دیوار پاکشتی شیراز,فروش پاکشتی دیو,پاکشتی هندا دیو,عکس پاکشتی دیو,پاکشتی هوندا دیو,پاکشتی هندا dio,موتور پاکشتی honda dio 50,موتور پاکشتی شیراز,فروش پاکشتی شیراز,فروشگاه موتور پاکشتی شیراز,قیمت موتور پاکشتی تهران,موتور پاکشتی مشهد,پاکشتی گناوه,موتور پاکشتی گناوه,موتور پاکشتی بندرگناوه,خرید موتور پاکشتی بندرگناوه,پاکشتی دست ۲,موتور پاکشتی فروش,قیمت موتور پاکشتی فروشی,موتور سیکلت پاکشتی هوندا,قیمت موتور پاکشتی هوندا,قیمت موتور پاکشتی یاماها

موتور پاکشتی یک موتور پرقدرت و پرشتاب است که در بسیاری از کشورها به آن اسکوتر می گویند. این موتور بیشتر در کشورهای آسیای شرقی مانند کره و چین و ژاپن استفاده می شود. به دلیل حجم محدود موتور و پایین بودن سرعت آن و حفظ تعادل اسان مانند دوچرخه مورد استقبال بسیار از اقشار جامعه از جمله خانمها و محصلین قرار گرفت. همچنین در کشورهای اروپایی و آمریکایی و ایران نیز این موتور بسیار پرطرفدار است.

کیفیت قطعات و لوازم این موتورها بسیار عالی بوده و دارای عمر مفید طولانی میباشد و مدل های ژاپنی آن بسیار بهتر از مدلهای ایرانی است.

 به این موتورها ، پاکشتی گفته میشود به این دلیل که اوایل ورود آن به ایران این موتورها را از کشتی پیاده کرده و همانجا به مشتریان فروخته می شد و از آن پس به نام پاکشتی در ایران معروف شد.

موتور پاکشتی چه امکاناتی دارد ؟

موتورهای پاکشتی دارای امکانات و تنوع زیادی می باشد از قبیل :
آمپر دیجیتال ، دزدگیر ، جک برقی یا ساده ، قفل جک ، سوئیچ بلند یا کوتاه ، دارای استارت و هندل ، قفل گیربکس ، ریموت صندوق و…

موتور پاکشتی,پاکشتی هوندا,پاکشتی یاماها

چه شرکتهایی موتور پاکشتی تولید می کنند ؟

به دلیل استقبال بی نظیر از این موتورهای پرتوان ، در اکثر کشورهای آمریکایی و اروپایی و همچنین در بیشتر کشورهای آسیایی موتور پاکشتی به وفور یافت می شود. در حال حاظر شرکتهای زیادی این موتور را تولید می کنند. اما بهترین و با سابقه ترین آنها عبارتست از : هوندا ، یاماها و سوزوکی که همگی در کشور ژاپن واقع شده اند.
*: تمامی مارک های فوق ساخت کشور ژاپن میباشد و تفاوتی ندارد ولی هوندا بازار بهتری دارد و مشتریان این موتور بیشتر از بقیه است.
*: محبوب ترین موتورهای پاکشتی در ایران به ترتیب هوندا ، یاماها و در نهایت سوزوکی می باشد.

آیا موتور پاکشتی نیاز به گواهینامه دارد ؟

موتور پاکشتی یک نوع دوچرخه است که شامل قوانین راهنمایی رانندگی نبوده و نیاز به گواهینامه ندارد. به راحتی و بدون دغدغه میتوانید در تمامی نقاط شهر تردد نمایید. توجه داشته باشید کلاه ایمنی برای دوچرخه و تمامی وسایل نقلیه الزامی است.
*: یکی از علل استقبال بی نظیر از این نوع موتور ، عدم نیاز به گواهینامه می باشد.

موتورها پاکشتی چند زمانه است ؟

موتورهای پاکشتی در هر مدل و با هر مارکی باشد در دو مدل ۲ زمانه و ۴ زمانه وجود دارد. این ها نشان دهنده تفاوت در زمانهای احتراق در موتور است.
در مدل دو زمانه بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب شده و در سیلندر ، حین احتراق می سوزند ولی در مدل چهار زمانه روغن به صورت جدا بر روی حلقه پیستون وارد شده و باعث روغن کاری پیستون می شود.

لوازم یدکی کدام موتور پاکشتی در بازار راحت تر قابل خرید است ؟

ههمانطوری که قبلا اشاره شد لوازم یدکی هوندا دیو Honda dio در همه شهرهای ایران قابل خرید است و راحت تر و با هزینه کمتری قابل خرید است. همچنین میتوانید قطعات درخواستی خود را از تنها شرکت وارد کننده این موتورها ، “امین موتور” خریداری نمایید. ضمنا قطعات یاماها جوگ نیز به راحتی قابل تهیه است.

انبار پاکشتی,واردات پاکشتی,فروش پاکشتی

آیا موتور پاکشتی نیاز به پلاک دارد ؟

موتور پاکشتی به دلیل حجم پایین موتور و سرعت محدود (۶۰ تا ۷۰ کیلومتر) دوچرخه به حساب می آید و نیازی به پلاک ندارد.

نحوه خرید :
در تهران : جهت عزیزان تهرانی این امکان فراهم شده که بتوانند با مراجعه به مرکز فروش ما در تهران ، ابتدا موتورها را بازدید نموده و سپس خریداری نمایند. (یا از طریق تلگرام موتورها بازدید شده و پس از واریز وجه آن ، بصورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید)

در شهرستانها : برای هموطنانمان در تمامی نقاط کشور روش خرید بسیار ساده ، سریع و مطمئن خواهد بود. بدین شکل که در تلگرام عکسها و قیمت موتورها ارسال خواهد شد و پس از انتخاب موتور مورد نظر ، وجه آن را واریز نموده و توسط باربری ، تیپاکس و یا ترمینال در کمتر از ۱ روز موتور را در شهر خودتان دریافت نمایید.
* : کلیه موتورها سالم ، سرویس شده ، کم کار و تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می شود.

جهت خرید با شماره موبایل خرید پاکشتی تماس حاصل فرمایید.
یا به کانال تلگرام زیر مراجعه نمایید :
تلگرام موتور پاکشتی

موتور پاکشتی , موتور پاکشتی دیو , موتور پاکشتی فروشی , موتور پاکشتی هوندا , موتور پاکشتی یاماها , موتور پاکشتی صفر , موتور پاکشتی ارزان , پاکشتی یاماها , پاکشتی شیراز , پاکشتی اصفهان , پاکشتی ایرانی , اسکوتر پاکشتی , پاکشتی جوگ , پاکشتی دست دوم , پاکشتی دو زمانه , پاکشتی در گناوه , لوازم پاکشتی , لوازم یدکی پاکشتی , لوازم موتور پاکشتی , موتور پاکشتی هوندا دیو , فروش موتور پاکشتی دیو , پاکشتی صفر , فروش انواع پاکشتی , انجین موتور پاکشتی , انواع موتور پاکشتی , پاکشتی برای فروش , بهترین موتور پاکشتی , بورس موتور پاکشتی , قیمت بروز پاکشتی , تعمیر موتور پاکشتی , پاکشتی جدید , خرید موتورسیکلت پاکشتی , فروش موتور گازی پاکشتی , فروش موتور پاکشتی کارکرده , فروش موتور پاکشتی هوندا , پاکشتی هوندا دیو , خرید موتور پاکشتی , فروش موتور پاکشتی , فروش پاکشتی صفر , قطعات موتور پاکشتی , فروش قطعات پاکشتی

نظرات بسته اند

فروش موتور