موتور پاکشتی در ایران (تهران – کرج – اصفهان – شیراز و…)

0

 موتور پاکشتی در ایران (تهران – کرج – اصفهان – شیراز و…)

انواع موتورهای پاکشتی,قیمت انواع موتور پاکشتی,فروش انواع موتور پاکشتی,انواع موتور های پاکشتی,اطلاعات در مورد موتور پاکشتی,پاکشتی برای فروش,پاکشتی بندر گناوه,پاکشتی برقی,پاکشتی بندرانزلی,بهترین موتور پاکشتی,بورس موتور پاکشتی,موتور پاکشتی در بوشهر,بررسی موتور پاکشتی,قیمت بروز پاکشتی,بهترین موتورسیکلت پاکشتی,موتور پاکشتی در بندر گناوه,موتور پاکشتی برقی,خرید موتور سیکلت پاکشتی در بوشهر,قیمت روز موتور پاکشتی,قیمت بروز موتور پاکشتی,موتور پاکشتی پیشرو,پاکشتی تهران,تعمیر موتور پاکشتی,تصاویر موتور پاکشتی,موتور پاکشتی در تهران,تصاویر متر پاکشتی,فروش موتور پاکشتی در تهران,خرید موتور پاکشتی در تهران,موتور پاکشتی تهران,پاکشتی جدید,پاکشتی جوگ,پاکشتی یاماها جوگ,پاکشتی یاماها جوک,موتور پاکشتی یاما جوگ,موتور پاکشتی جدید,فروش پاکشتی جوگ,موتور پاکشتی جوگ,موتور پاکشتی یاما جوگ ۵۰ سی سی,پاکشتی چیست,پاکشتی چهار زمانه,موتور پاکشتی چیست,موتور پاکشتی چهار زمانه,خرید موتور پاکشتی نو,راهنمای خرید پاکشتی,خریدار موتور پاکشتی,خرید موتور پاکشتی ارزان,خریدار پاکشتی,خرید موتور پاکشتی در اراک,خصوصیات موتور پاکشتی,خرید موتورسیکلت پاکشتی,خرید پاکشتی شیراز,خرید موتور پاکشتی در شیراز

این دوچرخه های موتور دار که به آن اسکوتر یا اصطلاحا موتور پاکشتی گفته میشود یکی از متداول ترین وسایل نقلیه موتوری میباشد که یک دهه است که در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این موتور بیشتر در کشورهای آسیای شرقی مانند کره و چین و ژاپن استفاده می شود. به دلیل حجم محدود موتور و پایین بودن سرعت آن و حفظ تعادل اسان مانند دوچرخه مورد استقبال بسیار از اقشار جامعه از جمله خانمها و محصلین قرار گرفت.

 به این موتورها ، پاکشتی گفته میشود به این دلیل که اوایل ورود آن به ایران این موتورها را از کشتی پیاده کرده و همانجا به مشتریان فروخته می شد و از آن پس به نام پاکشتی در ایران معروف شد.

کیفیت قطعات و لوازم این موتورها بسیار عالی بوده و دارای عمر مفید طولانی میباشد و مدل های ژاپنی آن بسیار بهتر از مدلهای ایرانی است.

هوندا پاکشتی دیوو,خرید موتور پاکشتی

آپشن های موتور پاکشتی چه چیزهایی است ؟

موتورهای پاکشتی دارای امکانات و تنوع زیادی می باشد از قبیل :
آمپر دیجیتال ، دزدگیر ، جک برقی یا ساده ، قفل جک ، سوئیچ بلند یا کوتاه ، دارای استارت و هندل ، قفل گیربکس ، ریموت صندوق و…

 

چند شرکت تولید پاکشتی در دنیا وجود دارد ؟

در دنیا ۶ شرکت موتور سازی ، موتور پاکشتی یا اصطلاحا اسکوتر را تولید میکنند که ۴ تا از آنها در ژاپن و دوتای دیگر در آمریکا میباشد. بیشترین محبوبیت را موتورهای ژاپنی با نامهای هوندا ، یاماها و سوزوکی دارند.
*: تمامی مارک های فوق ساخت کشور ژاپن میباشد و تفاوتی ندارد ولی هوندا بازار بهتری دارد و مشتریان این موتور بیشتر از بقیه است.
*: محبوب ترین موتورهای پاکشتی در ایران به ترتیب هوندا ، یاماها و در نهایت سوزوکی می باشد.

 

آیا سوار شدن موتور پاکشتی نیاز به گواهینامه دارد ؟

موتور پاکشتی یک نوع دوچرخه موتور دار است و نیاز به گواهینامه رانندگی ندارد. با خیالی آسوده می توانید در سطح شهر تردد نمایید. لازم به ذکر است کلاه ایمنی برای تمامی وسایل نقلیه الزامی است.
*: یکی از علل استقبال بی نظیر از این نوع موتور ، عدم نیاز به گواهینامه می باشد.

 

آیا موتور پاکشتی ۲زمانه و ۴زمانه موجود است ؟

موتورهای پاکشتی هم ۲ زمانه دارد و هم ۴ زمانه . بستگی به مارک و مدل موتور ، زمان پرشدن سیلندر و احتراق سوخت نیز تفاوت می کند. در هر صورت هرکدام مزایای خاص خودش را دارد.
در مدل دو زمانه بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب شده و در سیلندر ، حین احتراق می سوزند ولی در مدل چهار زمانه روغن به صورت جدا بر روی حلقه پیستون وارد شده و باعث روغن کاری پیستون می شود.

فروش موتور پاکشتی,پاکشتی در ایران

قطعات و لوازم کدام مدل از پاکشتی راحت تر قابل خرید است ؟

مهمترین دغدغه در زمان خرید این موتورها قطعات یدکی میباشد. خوشبختانه قطعات یدکی انواع مدلهای این موتور در اکثر شهرهای ایران به وفور یافت می شود. بهترین و روی بورس ترین موتور پاکشتی هوندا میباشد که دو مدل جوگ و دیو دارد. قطعات و لوازم مصرفی این دو مدل از تمامی مارکهای دیگر مانند یاماها و سوزوکی بهتر و ارزانتر یافت می شود.

 

برای استفاده از موتور پاکشتی باید با پلاک تردد کنیم ؟

استفاده از موتور پاکشتی بدون پلاک در تمامی معابر شهری آزاد میباشد و نیازی به اخذ پلاک ندارد. به دلیل حجم پایین موتور و سرعت محدود این وسیله به عنوان اسکوتر و دوچرخه به حساب می آید.

 

 

نحوه خرید :
در تهران : جهت عزیزان تهرانی این امکان فراهم شده که بتوانند با مراجعه به مرکز فروش ما در تهران ، ابتدا موتورها را بازدید نموده و سپس خریداری نمایند. (یا از طریق تلگرام موتورها بازدید شده و پس از واریز وجه آن ، بصورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید)

در شهرستانها : برای هموطنانمان در تمامی نقاط کشور روش خرید بسیار ساده ، سریع و مطمئن خواهد بود. بدین شکل که در تلگرام عکسها و قیمت موتورها ارسال خواهد شد و پس از انتخاب موتور مورد نظر ، وجه آن را واریز نموده و توسط باربری ، تیپاکس و یا ترمینال در کمتر از ۱ روز موتور را در شهر خودتان دریافت نمایید.
* : کلیه موتورها سالم ، سرویس شده ، کم کار و تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می شود.

جهت خرید با شماره موبایل خرید پاکشتی تماس حاصل فرمایید.
یا به کانال تلگرام زیر مراجعه نمایید :
تلگرام موتور پاکشتی

موتور پاکشتی , موتور پاکشتی دیو , موتور پاکشتی فروشی , موتور پاکشتی هوندا , موتور پاکشتی یاماها , موتور پاکشتی صفر , موتور پاکشتی ارزان , پاکشتی یاماها , پاکشتی شیراز , پاکشتی اصفهان , پاکشتی ایرانی , اسکوتر پاکشتی , پاکشتی جوگ , پاکشتی دست دوم , پاکشتی دو زمانه , پاکشتی در گناوه , لوازم پاکشتی , لوازم یدکی پاکشتی , لوازم موتور پاکشتی , موتور پاکشتی هوندا دیو , فروش موتور پاکشتی دیو , پاکشتی صفر , فروش انواع پاکشتی , انجین موتور پاکشتی , انواع موتور پاکشتی , پاکشتی برای فروش , بهترین موتور پاکشتی , بورس موتور پاکشتی , قیمت بروز پاکشتی , تعمیر موتور پاکشتی , پاکشتی جدید , خرید موتورسیکلت پاکشتی , فروش موتور گازی پاکشتی , فروش موتور پاکشتی کارکرده , فروش موتور پاکشتی هوندا , پاکشتی هوندا دیو , خرید موتور پاکشتی , فروش موتور پاکشتی , فروش پاکشتی صفر , قطعات موتور پاکشتی , فروش قطعات پاکشتی

نظرات بسته اند

فروش موتور