موتور پاکشتی چیست ؟ – واردات و پخش پاکشتی

0

موتور پاکشتی چیست ؟

موتور پاکشتی,موتور پاکشتی سوزوکی,موتور پاکشتی دیو,موتور پاکشتی فروشی,موتور پاکشتی هوندا,موتور پاکشتی یاماها,موتور پاکشتی پرواز,موتور پاکشتی صفر,موتور پاکشتی ارزان,موتور پاکشتی ۵۰ سی سی,قیمت موتور پاکشتی سوزوکی,عکس موتور پاکشتی سوزوکی,قیمت موتور پاکشتی دیو,موتور پاکشتی هوندا دیو ۵۰ سی سی,موتور پاکشتی هوندا دیو,موتور پاکشتی روی دیوار,فروش موتور پاکشتی دیو,عکس موتور پاکشتی دیو,خرید موتور پاکشتی دیوار,خرید موتور دیو پاکشتی,قیمت موتور پاکشتی هوندا دیو,پاکشتی یاماها,پاکشتی شیراز,پاکشتی در شیراز,پاکشتی صفر,پاکشتی پرواز,پاکشتی پیشرو,پاکشتی ارزان,پاکشتی ها,پاکشتی dio,پاکشتی اسپرت,پاکشتی اپارات,پاکشتی اصفهان,پاکشتی ایرانی,انواع پاکشتی,اسکوتر پاکشتی,اطلاعات موتور پاکشتی,فروش انواع پاکشتی,انجین موتور پاکشتی,موتور پاکشتی در اصفهان,فروش پاکشتی در اصفهان,فروش موتور پاکشتی در اصفهان,موتور پاکشتی اصفهان,قیمت پاکشتی ایرانی,موتورسیکلت پاکشتی ایرانی,موتور پاکشتی ایرانی,انواع موتور سیکلت پاکشتی,انواع موتور پاکشتی,انواع موتورسیکلت پاکشتی 

یک موتور پرقدرت و پرشتاب است که در بسیاری از کشورها به آن اسکوتر می گویند. این موتور بیشتر در کشورهای آسیای شرقی مانند کره و چین و ژاپن استفاده می شود. به دلیل حجم محدود موتور و پایین بودن سرعت آن و حفظ تعادل اسان مانند دوچرخه مورد استقبال بسیار از اقشار جامعه از جمله خانمها و محصلین قرار گرفت. همچنین در کشورهای اروپایی و آمریکایی و ایران نیز این موتور بسیار پرطرفدار است.

کیفیت قطعات و لوازم این موتورها بسیار عالی بوده و دارای عمر مفید طولانی میباشد و مدل های ژاپنی آن بسیار بهتر از مدلهای ایرانی است.

 به این موتورها ، پاکشتی گفته میشود به این دلیل که اوایل ورود آن به ایران این موتورها را از کشتی پیاده کرده و همانجا به مشتریان فروخته می شد و از آن پس به نام پاکشتی در ایران معروف شد.

واردات پاکشتی,موتور پاکشتی

امکانات و ویژگی های موتور پاکشتی چیست ؟

موتورهای پاکشتی دارای امکانات و تنوع زیادی می باشد از قبیل :
آمپر دیجیتال ، دزدگیر ، جک برقی یا ساده ، قفل جک ، سوئیچ بلند یا کوتاه ، دارای استارت و هندل ، قفل گیربکس ، ریموت صندوق و…

 

شرکتهای تولید کننده موتور پاکشتی کجا هستند و چند شرکت تولیدی داریم ؟

شرکتهای تولید کننده اسکوتر موتور یا پاکشتی بسیار اندک است و به تعداد انگشتان دست هم نمیرسد. محبوب ترین شرکتها عبارتند از : هوندا ، یاماها و سوزوکی 
*: تمامی مارک های فوق ساخت کشور ژاپن میباشد و تفاوتی ندارد ولی هوندا بازار بهتری دارد و مشتریان این موتور بیشتر از بقیه است.
*: محبوب ترین موتورهای پاکشتی در ایران به ترتیب هوندا ، یاماها و در نهایت سوزوکی می باشد.

 

آیا استفاده از موتور پاکشتی نیاز به گواهینامه دارد ؟

با خیالی آسوده می توانید در تمامی خیابانهای اصلی و فرعی تمامی شهرها تردد نمایید. این موتورها به عنوان دوچرخه حساب میشود زیرا حجم موتور آن کم بوده و سرعت متوسطی دارند.
*: یکی از علل استقبال بی نظیر از این نوع موتور ، عدم نیاز به گواهینامه می باشد.

 

چند مدل زمان احتراق در موتور پاکشتی داریم؟ (آیا ۲ زمانه و ۴ زمانه موجود است ؟)

احتراق در موتورهای پاکشتی بصورت ۲ زمانه و ۴ زمانه میباشد. این تعداد زمانها یعنی مراحل آماده سازی سوخت در مسیر سیلند و احتراق میباشد. هر کدام از اینها مزایای خاص خودش را دارد.
در مدل دو زمانه بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب شده و در سیلندر ، حین احتراق می سوزند ولی در مدل چهار زمانه روغن به صورت جدا بر روی حلقه پیستون وارد شده و باعث روغن کاری پیستون می شود.

 

کدام برند از موتور پاکشتی ، لوازم و قطعاتش بهتر پیدا می شود ؟

تمامی برندهای پاکشتی از قبیل هوندا ، یاماها و سوزوکی در ایران یافت میشود. قطعات و لوازم مصرفی آنها نیز به راحتی قابل خرید است. اما موتور یاماها جوگ (JuG) و  هوندا دیوو (dio) ، نسبت به رقبای خود یاماها و سوزوکی ، پشتیبانی بهتری در ایران دارد.

خرید پاکشتی,وارد کننده پاکشتی,فروش پاکشتی

از کجا میتوان موتور پاکشتی را پلاک کرد ؟

موتور پاکشتی نیاز به پلاک ندارد. این وسیله در ایران به صورت موتور نام برده میشود. در کشورهای خارجی به آن اسکوتر و دوچرخه میگویند. به دلیل حجم پایین موتور و سرعت محدود آن ، این وسیله نقلیه در سیستم راهنمایی و رانندگی ایران به عنوان دوچرخه دسته بندی شده است و نیاز به پلاک ندارد.

 

 

نحوه خرید :
در تهران : جهت عزیزان تهرانی این امکان فراهم شده که بتوانند با مراجعه به مرکز فروش ما در تهران ، ابتدا موتورها را بازدید نموده و سپس خریداری نمایند. (یا از طریق تلگرام موتورها بازدید شده و پس از واریز وجه آن ، بصورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید)

در شهرستانها : برای هموطنانمان در تمامی نقاط کشور روش خرید بسیار ساده ، سریع و مطمئن خواهد بود. بدین شکل که در تلگرام عکسها و قیمت موتورها ارسال خواهد شد و پس از انتخاب موتور مورد نظر ، وجه آن را واریز نموده و توسط باربری ، تیپاکس و یا ترمینال در کمتر از ۱ روز موتور را در شهر خودتان دریافت نمایید.
* : کلیه موتورها سالم ، سرویس شده ، کم کار و تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می شود.

جهت خرید با شماره موبایل خرید پاکشتی تماس حاصل فرمایید.
یا به کانال تلگرام زیر مراجعه نمایید :
تلگرام موتور پاکشتی

موتور پاکشتی , موتور پاکشتی دیو , موتور پاکشتی فروشی , موتور پاکشتی هوندا , موتور پاکشتی یاماها , موتور پاکشتی صفر , موتور پاکشتی ارزان , پاکشتی یاماها , پاکشتی شیراز , پاکشتی اصفهان , پاکشتی ایرانی , اسکوتر پاکشتی , پاکشتی جوگ , پاکشتی دست دوم , پاکشتی دو زمانه , پاکشتی در گناوه , لوازم پاکشتی , لوازم یدکی پاکشتی , لوازم موتور پاکشتی , موتور پاکشتی هوندا دیو , فروش موتور پاکشتی دیو , پاکشتی صفر , فروش انواع پاکشتی , انجین موتور پاکشتی , انواع موتور پاکشتی , پاکشتی برای فروش , بهترین موتور پاکشتی , بورس موتور پاکشتی , قیمت بروز پاکشتی , تعمیر موتور پاکشتی , پاکشتی جدید , خرید موتورسیکلت پاکشتی , فروش موتور گازی پاکشتی , فروش موتور پاکشتی کارکرده , فروش موتور پاکشتی هوندا , پاکشتی هوندا دیو , خرید موتور پاکشتی , فروش موتور پاکشتی , فروش پاکشتی صفر , قطعات موتور پاکشتی , فروش قطعات پاکشتی

نظرات بسته اند

فروش موتور